Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tukožroutská plévka - recept:

3. 1. 2007

Tukožroutská polévka


rajče

TUKOŽROUTSKÁ POLÉVKA

Zhubnete 5-7kg za 7 dní!!

6 velkých cibulí

4-5 rajčat

2 velké zelené papriky

1 svazek dužnaté celerové natě

1 hlávka zelí

1 bujón v kostce

Můžete okořenit solí,pepřem,kari,petrželkou.Zeleninu nakrájejte na malé kousky a zalijte vodou.Vařte 10 minut,potom stáhněte na sporo a dovařte až zelenina změkne.(Případně všechno rozmixovat-lépe poživatelné)

Tuto polévku můžete jíst,kdykoli pocítíte hlad.Snězte,co snesete,kdykoli chcete.Tato polévka neobsahuje kalorie.Čím víc jí sníte,tím víc zhubnete.Dejte si jí ráno do termosky,nebudete-li přes den doma.Pokud budete jíst pouze jí delší dobu,můžete trpět podvýživou.

zelená paprika

PRVNÍ DEN

Kromě polévky můžete jíst veškeré ovoce kromě banánů.Jezte pouze polévku a ovoce.K pití neslazený čaj,káva,voda.

DRUHÝ DEN

V tomto dni jezte polévku a veškerou zeleninu.Jezte klidně až dosyta čerstvou nebo konzervovanou zeleninu(bez přísad),zejména zeleninu s natí,ale vyvarujte se suchých fazolí,hrachu a kukuřice.K večeři se dnes e můžete odměnit velkou pečenou bramborou s máslem.Nejezte ovoce.

TŘETÍ DEN

Jezte polévku a jakékoliv ovoce a zeleninu podle libosti.Nejezte pečenou bramboru.Pokud jste doposud jedli podle těchto dispozic a nepodváděli jste,měli byste zhubnout 2 až 4 kg.

ČTVRTÝ DEN

Kromě polévky,banány a sbírané mléko.Snězte alespoň 3 banány a zároveň vypijte vody co nejvíc můžete.Banány a mléko jsou velice bohaté na kalorie a uhlohydráty,ale tento den je potřebujete,aby tělo zahnalo touhu po cukrech.

PÁTÝ DEN

Kromě polévky,hovězí maso a rajčata.Můžete si dopřát 20 až 30 dkg hovězího 5 až 6 čerstvých rajčat.Vypijte alespoň 5 sklenic vody,abyste odbourali kyselinu močovou.Musíte sníst alespoň jednu porci polévky,i kdyby se vám nechtělo

ŠESTÝ DEN

Kromě polévky hovězí maso a zelenina.Dopřejte si hovězího a zeleniny,co hrdlo ráčí.Klidně si dejte 2-3 steaky pečené na roštu či grilu,bez tuku!!!!!! a zeleninu se zelenou natí,ale žádné pečené brambory.Pozor i dnes do sebe musíte nějak vpravit alespoň jednu porci polévky.

SEDMÝ DEN

Rýže NATURAL,neslazený ovocný džus a zeleninu.Opět se můžete nacpat,co chcete.I dnes však musíte spořádat alespoň jednu porci polévky.

NYNÍ JSTE NA KONCI SEDMÉHO DNE.Jestli jste nešidili,měli byste mít o 5 až 9 kg méně.Pokud jste zhubli víc než 9 kg a hodláte v dietě pokračovat,dejte si alespoň 2 dny přestávku,než začnete znovu.

Tento sedmidenní režim můžete podstoupit kdykoli chcete.Pokud jej budete dodržovat,zbavíte svůj zažívací systém nečistot a budete se cítit tak,jako nikdy předtím,po pouhých sedmi dnech tohoto režimu ztratíte od 5 do 9 kg,přičemž budete cítit nadbytek energie.Sedmidenní cyklus můžete opakovat několikrát za sebou.Protože zažívací systém každého z nás je jiný,dieta zapůsobí na každého trochu jinak.Po třetím dni,pokud nepodvádíte,budete mít víc energie než na počátku.Po několika dalších dnech můžete zaznamenat změny v činnosti střev-můžete si dopřát šálek otrub nebo vloček.Ačkoli můžete během diety pít neslazenou kávu,po třech dnech zjistíte,že už kofein nepotřebujete.

čelvená paprika

!!!NAPROSTO NE!!!

Chléb a pečivo,alkohol,nápoje s bublinkami včetně dietních,smažená jídla.Zůstaňte u obyčejné stolní vody bez bublinek,neslazených čajů,černé kávy,neslazených ovocných džusů a sbíraného mléka.Hovězí maso můžete v dietě nahradit kuřecím(vařené nebo grilované bez tuku),ale pozor-absolutně žádnou kůži na kuřeti!Rovněž tak lze jíst v jednom "hovězím" dni vařenou rybu,ale pouze v jeden tento den-Vaše tělo potřebuje proteiny,obsažené v hovězím mase,které ryba nemá.

TUKOŽROUTSKOU POLÉVKU SI MŮŽETE DÁT,KDYKOLI POCÍTÍTE HLAD.Snězte jí,co chcete.Pamatujte si,že čím víc jí sníte,tím víc hubnete.

Tato dieta se snáší s jakýmikoli léky,které případně berete.Sedmidenní cyklus můžete libovolně dlouho opakovat,dokud budete cítit změnu,rozdíl psychický nebo fyzický.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dotaz

(Sára, 6. 7. 2008 22:53)

Nejím žádné maso, kromě ryb, nevíte někdo, jestli to mužu nahradit něčím jiným?

dotaz

(Buclík, 12. 5. 2008 18:35)

Mám dotaz .. nejím rajčata, mám k nim nevýslovný odpor a navíc mám po nich dost potíže s vyprazdňováním .. mohu je vynechat nebo je mám něčím nahradit ?

co potom?

(Mishell, 14. 11. 2007 14:59)

Až dodělám ''tukožroutský týden'', můžu někdy ptom sníst třeba chléb, nebo musím doživotně zůstat na hovězím masu a rybách bez přílohy??